Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У буковинських лісівників поповнення у фазанаріумі

Ці птахи живуть до 10 років, але в природі, через лисиць, диких кішок, а, іноді, і мисливців – гинуть раніше Днями 10 пташенят фазана звичайного отримала Сокирянська інкубаторна станція - це перша партія цьогорічного поповнення, відтак щотижня лісівники надають свіжі яйця для виведення мисливської птиці. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства.

«Фазанів доглядати набагато важче, аніж домашніх курей, качок, гусей. Ми виховуємо мисливських птиць від яєць - до пташок. У природі самка фазана несе 18–20 яєць. А у нас може знести до 70 за сезон. Навесні, коли птахи знесли яйця, забираємо їх та ставимо до інкубатора. Пташенят, які щойно з’явилися на світ, ми відразу переносимо під лампу, постійно обігріваємо. Далі продовжується процес їх «виховання». І знову клопоти – нагодувати, напоїти малечу, дати ліки, антибіотики, вітаміни. Спостерігати чи здорові, чи не захворілі. Та безперервно доглядати, доки птаху не буде три-чотири місяці ", - розповів головний лісничий Романковецького лісництва Микола Дущак.

Для розведення з метою збільшення популяції минулого року лісівники Сокирянщини закупили 40 фазанів у Вінницькій області. При цьому, вибрали два види – фазана румунського і звичайного.

Ці птахи живуть до 10 років, але в природі, через лисиць, диких кішок, а, іноді, і мисливців – гинуть раніше. Тим часом, фазани приносять чималу користь. Вони поїдають молодих мишей, комах, які заражають нашу природу.

Вже першої осені у Романковецькому фазанаріумі, крім дорослих птахів, налічувалось і 140 штук молодняка, частину якого реалізували мисливським господарствам, а близько 100 птиць випустили на угіддях Сокирянського держлісгоспу. У планах лісівників - відновити популяцію фазанів, яка була тут 30 років тому.

У буковинських лісівників  поповнення у фазанаріумі

 

У буковинських лісівників  поповнення у фазанаріумі

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж