Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відновлення руху тролейбусів у Чернівцях: як отримати спецпроїзний

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Для проїзду в тролейбусі необхідно мати при собі посвідчення та/або інший документ, що підтверджує місце роботи (служби), спеціальний проїзний квиток та обов’язково бути в масці

У Чернівцях 18 травня відновили роботу у звичному режимі тролейбуси, які здійснюють спеціальні перевезення. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради. 

Право на проїзд в таких тролейбусах мають винятково працівники підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста, в тому числі працівники закладів охорони здоров’я, аптек, працівники державних органів та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, засобів масової інформації. 

Для проїзду в тролейбусі необхідно мати при собі посвідчення та/або інший документ, що підтверджує місце роботи (служби), спеціальний проїзний квиток та обов’язково бути в масці. 

Вартість проїзду – 5 грн. За порушення правил щодо карантину передбачено штраф: – на громадян 17000 -34000 грн., – на посадових осіб 34000-170000 грн. 

Керівники підприємств, установ, організацій не комунальної форми власності можуть звернутися до міської ради з листом щодо отримання відповідних посвідчень, які дають право на проїзд у службових тролейбусах. 

Листи можна надсилати за адресою: м. Чернівці, площа Центральна, 1 e-mail: document@rada.cv.ua 

У листі слід також вказати кількість посвідчень, яку ваше підприємство бажає отриматискачать dle 10.5фильмы бесплатно