Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Працівникам чернівецького аеропорту вже 3 місяці не виплачують зарплату

Заборгованість сягає майже 5 мільйонів гривень

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Чернівці імені Леоніда Каденюка» знову опинилось у скруті. І якщо раніше проблеми вдавалось частково вирішувати за рахунок діючого авіарейсу Чернівці-Київ та за рахунок постійних дотацій з бюджету міста, то під час карантину гроші взяти немає звідки, оскільки всі польоти відмінені.

Директор Чернівецького аеропорту Борис Морський, у коментарі журналісту «Чернівецького променя» зазначив, що працівники вже три місяці не отримують зарплату, а заборгованість на сьогодні складає близько 5 мільйонів гривень. Проте навіть відновлення єдиного регулярного авіарейсу Чернівці-Київ не дозволить підприємству вийти з кризи.

 

Офіційного закриття аеродромів немає, ми працюємо в черговому режимі.
Коли відновляться польоти не знає ніхто. Ну і само собою немає польотів, немає коштів.
Наш простій від нас не залежить, потрібно приймати рішення якісь стратегічні, тому що ми не знаємо скільки буде тривати така ситуація і чи дійсно в червні щось полетить. І навіть якщо це відбудеться то ясно, що воно нам не те що не компенсує збитки, а не дасть навіть нормально стати на ноги і не компенсує поточних збитків, - зазначив Борис Морський.

 

Нагадаємо на початку травня «Чернівцітеплокомуненерго» виділили 3,3 мільйони на зарплату для працівників з грошей, які призначались на ремонт доріг

Наприкінці березня чиновники Чернівецької Ратуші отримали матеріальну допомогу на суму майже 6 мільйонів гривень. Найбільше на вирішення соціально-побутових питань отримав міський голова Олексій Каспрук – 50 тисяч гривень

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж