Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях планують допомогти медикам, примусово стягнувши кошти з учителів

Керівник управління освіти виконав доручення мера Каспрука

Днями в мережі «Facebook» опублікували доручення міського голови Чернівців Олексія Каспрука, в якому він закликає керівників управлінь долучити свої колективи до всеукраїнської кампанії «Підтримую лікарів» та зібрати кошти з учителів та комунальників на допомогу медикам.

Чернівчани обурювались, що це буде організовано в найкращих радянських традиціях – добровільно-примусово. Проте мер переконував, що справа суто добровільна.

Вчора ж телеведучий Святослав Вишинський опублікував ще один документ, який підтвердив добровільно-примусовий характер акції. Керівник управління освіти Сергій Мартинюк видав розпорядження, в якому закликає школи та садочки допомогти медикам грошима.

Мартинюк доручив директорам зібрати вчителів, розглянути дане питання і прийняти один із двох варіантів рішення, але жоден з них не передбачає відмовитись від надання коштів. Мартинюк пропонує вчителям перерахувати одноденний заробіток, або ж встановити іншу суму.

 

 

Нагадаємо, що чиновники Ратуші, в тому числі й Мартинюк, у березні отримали матеріальну допомогу на суму майже 6 мільйонів гривень. Міський голова Олексій Каспрук отримав понад 50 тисяч гривень.

Більше про те, як відбирають учительські зарплати, дивіться у програмі «Репліка Вишинського» на телеканалі «Чернівецький промінь».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж