Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для буковинських школярів свято останнього дзвоника проведуть онлайн

Віртуальне свято онлайн-дзвоника відбудеться у всіх закладах загальної середньої освіти Свято останнього дзвоника у чернівецьких школах відбудеться в онлайн-режимі. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради.

Школярка Оля Бурдейна учениця 9 класу Чернівецької гімназії №4 розповіла, що гімназисти та адміністрація прийшли до висновку створити відео, яке б передало всю теплу атмосферу обожнюваного всіма школярами свята.
 
Цьогоріч невидимий вірус кинув  усьому світу виклик, до якого людство та школярі зовсім не були готові. Настала ера комп’ютерних технологій і нам довелося відмовитися від звичного формату святкування останнього дзвоника. Дотримуючись всіх норм карантину, ми відзняли всі частини відео та змонтували онлайн свято. 27 травня відбудеться трансляція даного відеоролика учителями усіх гімназійних класів через платформу Zoom. Особисто мені здається, що за даних обставин проведення онлайн останнього дзвоника є найбільш раціональним рішення, адже йдеться про безпеку та здоров’я вчителів і учнів, - розповідає дівчина.
 
Адміністрація Новоселицької гімназії ще нічого не повідомляла про свято останнього дзвоника про це розповідає учениця Софія Король.
 
Святкування останнього дзвонику онлайн мені подобається. Звичайно, дуже шкода, що мій останній рік в школі не завершиться традиційно: з вальсом, дзвенінням дзвоника, урочистою лінійкою, проте, якщо є можливість зібратися разом використавши сучасні технології, чому б ні? Як-не-як, програму можна зробити таку саму. Важко організуватися всією школою, адже, до прикладу, зум має обмеження в кількості людей, але сама ідея звучить цікаво, - розповідає Софія.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж