Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Які професії найбільш затребувані на Буковині

Найбільша кількість пропозицій роботи на комунальних підприємствах та у медичних закладах області

На Буковині у службі зайнятості, станом на 26 травня 2020 року, зареєстровано 842 вакансії. За період карантину кількість вакансій скоротилася на 30%. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.


 

Ідеться, зокрема, про роботу у торгівлі, сфері обслуговування, закладах громадського харчування та готельного бізнесу та інших підприємствах.


 

У Чернівецькій області, як загалом в Україні, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням числа безробітних. Це підвищило конкуренцію, наразі у травні в області 8 осіб претендують на одне робоче місце, тоді як торік їх було 4, –розповідає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.


Найбільша кількість пропозицій роботи на комунальних підприємствах та у медичних закладах області. Наразі АТ «Чернівцігаз» має 27 вакансій із зарплатою від 6500 до 13750 гривень, підприємству потрібні слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування, інженери з метрології, майстри, електрогазозварники. «Чернівціобленерго» має 33 пропозиції роботи із зарплатою від 5430 до 7400 гривень, потрібні електромонтери з експлуатації розподільних мереж, контролери енергонагляду.


 

На виробничих підрозділах ПАТ «Укрзалізниці» 113 вакансій з оплатою від 4723 до 9832 гривень, роботодавцю потрібні вантажники, машиністи пересувної електростанції, монтери колії, електрогазозварники, акумуляторники, електромеханіки, ремонтники штучних споруд, екіпірувальники. «Чернівціводоканал» має 26 вакансій із зарплатою від 6376 до 9564 гривень, їм потрібні контролери водопровідного господарства, слюсарі аварійно-відбудовних робіт, машиністи екскаватора.


 

26 вакансій із оплатою від 6000 до 6300 гривень є у Чернівецькому слідчому ізоляторі, тут потрібні інспектори, кінологи, водії автотранспортних засобів.


 

Медичні заклади області мають потребу у 94 працівниках із зарплатою від мінімальної до 9565 гривень. Це вакансії молодших медичних сестер, водіїв, операторів оперативно-диспетчерської служби, бухгалтера, фахівця з державних закупівель, а також лікарів-психологів, офтальмологів, рентгенологів, хірургів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж