Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині зафіксували ще 4 летальних випадки

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 142 За минулу добу у Чернівецькій області зафіксували 4 летальних випадки. Усі померлі мали важкі форми пневмонії та супутні захворювання. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА. Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 142.

Що відомо про померлих:

  • Жінка 1947 р. н. із Глибоцького району. Мала коронавірус та кардіосклероз. Померла у Глибоцькій ЦРЛ.
  • Чернівчанка 1957 р. н., COVID-19 підтверджено. Хворіла також на гіпертонію, ішемію, опасистість (надмірну вагу). Померла у міській лікарні №1.
  • Жінка 1949 р. н., жителька Чернівців. Мала підозру на коронавірус. Хворіла на цукровий діабет, мала надмірну вагу, пережила транзиторну ішемічну атаку. Померла у міській лікарні №1.
  • Чоловік із Новоселиччини, 1963 р. н. із підозрою на COVID-19. Хворів на гіпертонію, мав надмірну вагу. Помер у Новоселицькій ЦРЛ.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 142. Минулої доби зафіксували ще 58 нових випадків, відомо з яких районів та населених пунктів нові випадки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж