Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області запрацювала ще одна поліцейська станція

У місті Сторожинець відкрили поліцейську станцію, яка обслуговує всю територію Сторожинецької ОТГ Сьогодні, 29 травня, у місті Сторожинець відкрили поліцейську станцію, яка обслуговує всю територію Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, де проживає майже 40 тисяч громадян. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Відкриттю поліцейської станції посприяла Сторожинецька об’єднана територіальна громада, яка виділила приміщення та забезпечила належні умови для виконання завдань, покладених на поліцію. У приміщенні поліцейської станції несуть службу дільничні офіцери поліції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції.

«Громадяни можуть бути впевнені, що правоохоронці завжди на варті їхнього спокою та готові в найкоротший термін прийти на допомогу. Відкриття цієї станції суттєво покращить взаємодію поліції з громадою. Відтак - поліція ще ефективніше контролюватиме громадський порядок в регіоні», - зазначив під час відкриття станції начальник Сторожинецького відділу поліції Станіслав Степанов.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж