Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через зливи та підняття рівня води у річці Черемош пошкоджені дороги на Путильщині

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У селі Розтоки підтоплено 20 житлових будинків та 24 домогосподарства із присадибними ділянками

За інформацією Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, у селі Петраші вода вийшла з русла річки на дорогу Р-62 сполученням Криворівня – Вижниця – Сторожинець – Чернівці. Протяжність підтопленого шляху – близько 220 метрів. 

Проїзд об’їзною дорогою у Петрашах неможливий, тут гірський потічок підмив та зруйнував гравійне покриття на відрізку довжиною близько 20 метрів. Над відновленням сполучення працює керівництво Путильського райавтодору.
Також розмило частину дороги Т-2601 у селі Дихтинець. Проїхати можна іншою частиною шляху. 

У селі Розтоки підтоплено 20 житлових будинків та 24 домогосподарства із присадибними ділянками. Дані наразі уточнюються. Також у Дихтинці підтоплено 1 житловий будинок із господарською будівлею та присадибною ділянкою.
Через підняття рівня води у Пруті пошкоджено тимчасовий автомобільний міст, що сполучає села Маршинці Новоселицького району та Лунку Герцаївського району.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, станом на 7:00 14 червня, без електропостачання залишилися 22 населених пункти, з них 12 частково. Над відновленням працює 13 бригад, 46 робітників та 16 одиниць техніки, про це повідомляє Чернівецька ОДА.скачать dle 10.5фильмы бесплатно