Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Список вулиць Чернівців, які може затопити

Населенню, що проживає на цих вулицях, підготувати необхідні речі, документи,цінності, ліки, мінімально необхідні харчі
У зв’язку із підвищенням рівня води в річці Прут очікується підйом рівня води до 6,5 м та можливе підтоплення будинківна вулицях Чернівців. Про це повідомив міський голова на своїй Фейсбук сторінці.

Мікрорайон «Ленківці»:
Вулиці:Галицький шлях, Коломийська, Героїв революції, Староленківська, Піщана, Карпатська, Малицької, Новокиселівська, Борівецька, Бойко, Братів Кантимирів, О.Вільшини, Клубна, Осіння, О.Масикевича, Смоленська, Лінійна, початок вулиць Заводської та Хотинської
Провулки: Староленківський,1-й, 2-й, 3-й, 4-й і 5-й О.Вільшини, 1-й і 2-й Піщаний, Слобідський, Карпатський, 1-й і 2-й Осінній, 1-й і 2-й О.Масикевича, Смоленський, Лінійний.
Тупики: Малицької, Бойко.
 
Мікрорайон «вул. Хотинської»:
Вулиці: Хотинська (від №1 до №55, від №2 до №56), Енергетична, Денисівська, Мисливська, Рокитнянська, Новожучківська, Заводська, 5,7,9, 11”А”,11”Б”,13,15,17, Мошинська, Ягідна, Вільховецька, Хмелівська, Робоча, Нова, Городня.
Провулки: 1,2,3,4,5,6,7,8 Залізничний, 4-й і 5-й Заводський, 1-й і 2-й Поштовий, 1-й, 3-й Рокитнянський.
Тупик:Денисівський.
 
Мікрорайон «Стара Жучка»:
Вулиці:Калинівська, Ткачука, Межирічна, Січова, Річна, М.Сибіряка, Молодогвардійська, Новгородська, Голубівська, Суходольська, Слобідська, Селезнівська.
Провулки: 1-й і 2-й Калинівський, Межирічний, Ткачука, Січовий, Річний, 2-й Рокитянський, Селезнівський.
Тупик: Січовий.
 
Мікрорайон «Калічанка»:
Вулиці:Волинська, Черкаська, Ямпільська,Сінельникова, Ізмайлівська, Вапнярська,Гаївська, Ромаданівська, Казатинська, Архангельська
Провулки:Прутський
 
Населенню, що проживає на цих вулицях, підготувати необхідні речі, документи,цінності, ліки, мінімально необхідні харчі.
У разі підтоплення, паводку відключити газ, електроенергію, перекрити воду, зачинити вікна та двері та взяти з собою підготовлені речі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж