Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях на двох комунальних підприємствах борги по зарплаті: необхідно 14 мільйонів гривень

«Теплокомуненерго» вже півтора місяці відключене від електроенергії за борги, а в «Аеропорту» КРУ зафіксувало численні порушення

Працівники «Чернівцітеплокомуненерго» та чернівецького «Аеропорту» не отримують зарплату, а загальний борг по зарплаті та енергоносіях становить 14 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці в мережі фейсбук написав директор ДЖКГ Володимир Бешлей.

Цікаво, що тепловики ще виплачують штрафні санкції за невиємку європейського кредиту, який взяли пару років тому на модернізацію, і досі не можуть його використати, - пише видання «Chernivtsi times».

В той же час, коли вчора на виконкомі обговорювали критичну ситуацію, що склалась на цих двох підприємствах, Олексій Каспрук пішов із засідання.

Теплокомуненерго» вже півтора місяці відключене від електроенергії за борги. Робітники не отримали зарплату. Збитки 9 млн.грн. В таких умовах проходить «підготовка» до опалювального сезону 2020/2021.
«Аеропорт» долітався. КРУ зафіксовано численні фінансові порушення. 162 працівники без зарплати. Розмір збитків 5 млн.грн.
Міський голова Олексій Каспрук покинув засідання виконкому, замість того щоб відстоювати необхідність надання фінансової допомоги цим комунальним підприємствам.
Все банально. В нього вже немає аргументів, щоб захищати своїх «ефективних менеджерів» на виконкомі.
Зате мерія відпустки, премії та матеріальні допомоги отримує вчасно, - написав Володимир Бешлей

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж