Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани заплатять 14 мільйонів на подолання наслідків неефективного менеджменту команди Каспрука

Гроші виділили з міського бюджету на підтримку Теплокомуненерго та Аеропорту

Вчора, на сесії міськради, депутати знову рятували комунальні підприємства Чернівців від неефективного менеджменту підлеглих Каспрука. З кишені чернівчан, на підтримку життєдіяльності двох комунальних підприємств, виділили майже 14 мільйонів гривень. МКП «Чернівцітеплокомуненерго» поповнили статутний капітал з бюджету на 8 млн 971 тис 200 гривень, КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка» на 5 млн гривень.

В «Аеропорту» і до відміни авіасполучення через карантин була непроста ситуація, адже навіть регулярний рейс на Київ не рятував підприємство, і з бюджету міста щоразу виділяли мільйони гривень «на підтримку» штанів. Згодом на махінаціях викрили головну бухгалтерку підприємства, яка з рахунку підприємства робила сумнівні проплати на значні суми за різні товари та послуги. Ну, а відміна авіасполучення в Україні призвела до того, що працівники з березня не отримували зарплату. Тож 5 мільйонів гривень пішли саме на ці цілі. При цьому директор «Аеропорту» Борис Морський отримує в середньому, згідно декларації про доходи, понад 32 тисячі гривень зарплати.

В свою чергу на «Чернівцітеплокомуненерго» ситуація плачевна в усіх напрямках. Підприємство провалило реалізацію проєкту модернізації опалення у місті. Ще в 2015 році взявши кредит 10 мільйонів євро, підприємство не спромоглось навіть розпочати реалізацію проєкту, тож за 5 років сплатили 3 млн грн штрафу лише за невиємку кредиту. Окрім того ніхто не відміняв виплату відсотків. За борги підприємству вимкнули електропостачання, а працівники не отримали зарплату за травень та червень.

Тож з отриманих майже 9 млн грн «Чернівцітеплокомуненерго», 2,6 млн грн спрямує на виплату заробітної плати працівникам підприємства за травень, 1,5 млн грн – оплату послуг з розподілу електроенергії, 1 млн грн – за постачання електроенергії у березні – квітні цього року, 2,380 млн грн - на оплату послуг з розподілу природного газу у квітні-травні, 971,2 тис. грн. – на погашення тіла кредиту та відсотків за проектом НЕФКО з модернізації системи теплопостачання.

Зрештою перспектив для стабілізації ситуації найближчим часом не передбачається, тож вже за місяць, обидва керівники комунальних підприємств, з високою вірогідністю, знову будуть на сесії міськради вимагати кошти на порятунок підприємств.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж