Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після того як чернівчани присоромили мера, Каспрук передумав йти у відпустку

Міський голова вирішив використати проблемну ситуацію з водопостачанням міста щоб здобути сумнівні політичні дивіденди

Вчора Олексій Каспрук вирішив піти у відпустку щоб відвідати з’їзд своєї нової політичної партії. Відділ кадрового забезпечення підготував розпорядження, і його, згідно процедури, почали візувати. «Чернівецький промінь» з власних джерел отримав копію цього розпорядження і повідомив про відпустку мера.

Після того як чернівчани у коментарях під матеріалом присоромили мера, що місто вже тиждень без води, а Каспрук у відпустці їздить влаштовуватись у політичну партію, міський голова передумав йти у відпустку. Та попри це вирішив все ж заробити сумнівні політичні дивіденди на біді чернівчан.

Сьогодні під час з’їзду партії, в яку входить Каспрук, мер вийшов в ефір через скайп, де на фоні працюючої техніки водоканалу, повідомив, що він не зміг приїхати, оскільки рятує місто, яке опинилось без води внаслідок повені.

Слід зауважити, що розпорядження про відпустку почали готувати, коли в місті вже 7 день були проблеми з водопостачанням, а на момент виходу в ефір Каспрука на з'їзді партії, аварію на ділянці водогону від насосної станції "Шубранець” вже ліквідували і почали заповнювати мережі водою. Тож міський голова, щоб мати «гарну картинку», приїхав на вулицю Миколаївську де був також виявлений витік води. При цьому навіть ветерани «Водоканалу» можуть на пальцях рук порахувати скільки разів Олексій Каспрук особисто був присутній за 6 років свого мертсва під час аварій на водогоні.

Зрештою, якщо матеріал на сайті та телеканалі «Чернівецького променя» змусив мера міста відмовитись від відпустки та почати працювати, ми сподіваємось, що після наших публікацій мер відмовиться і від своїх премій та високої зарплати.

Після того як чернівчани присоромили мера, Каспрук передумав йти у відпустку

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж