Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Контрабанда тютюну: прикордонники вилучили товару на понад 160 тисяч гривень

Правопорушники вдалися до втечі У Путильському районі, 3 та 4 червня, були спроби незаконного переміщення тютюнлвого товару закордон. У першому випадку правопорушників допомогли виявити офіцери оперативних підрозділів Чернівецького загону. В результаті чого групою реагування, за 40 метрів до кордону, були виявлені невідомі особи. Останні помітивши прикордонників й скориставшись значною відстанню до них, покинули товар та вдалися до втечі.

В іншому випадку пачкарів також довелося переслідувати. Однак в обох випадках злочинці не реагували на законні вимоги прикордонників, а тим паче на попереджувальні постріли у повітря. 

Про те, під час однієї з пошукових ситуацій прикордонники виявили та затримали невідомого чоловіка. Ним виявився місцевий мешканець, принаймні так стало відомо з його слів, адже у затриманого жодних документів не було. Важко сказати, що чоловік робив в прикордонній смузі, можливо вів спостереження за прикордонними нарядами.

В обох випадках прикордонники вилучили понад 4 тисячі пачок безакцизних сигарет марки «Marlboro», «Marble» та «Marvel». Попередня вартість тютюнових виробів становить понад 160 тисяч гривень.Щодо чоловіка, то йому доведеться сплатити штраф за порушення прикордонного режиму. Про це повідомляє  пресслужба західного кордону.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж