Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Вижниччині розквітло "тюльпанове дерево"

Ця рослина рідко зустрічається не тільки на Буковині, а й взагалі на території Європи На Вижниччі у Берегометі розквітло «тюльпанове дерево» .Нині - це єдине місце у Берегометському лісомисливгоспі, де можна побачити, як воно квітне. Про це повідомляє Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства.
 
Ця рослина рідко зустрічається не тільки на Чернівеччині, а й взагалі на території Європи. Батьківщиною тюльпанового дерева вважають східну частину Північної Америки, а також дерево широко культивується в помірному кліматі різних країн, на північ по географічній широті Осло, в Норвегії.

- Тюльпанове дерево - дуже лагідне та чуйне, тому вимагає до себе дбайливого ставлення, як при посадці, так і при вирощуванні, - зазначає головний лісничий Іван Акришора.- А йому у Славці пощастило, бо за ним доглядають умілі та турботливі руки наших лісокультурниць.

 
Довідково.
Назва цієї рослини означає «дерево-ліра», через оригінальну форму листків, притаманну тільки йому. А тюльпановою її називають за пахучі квіти жовтогарячого кольору, які зовні нагадують тюльпани.

Тюльпанове дерево славиться своєю довговічністю, бо може жити до 500 років. Вражає воно й своїми розмірами. Висота дерева може сягати до 30 метрів, а діаметр - 2 метри.

Нині Славецькому ліріодендрону 16 років і воно є окрасою лісництва. Увагу відвідувачів привертають не лише квіти, а й розкішна крона, яка у спекотне літо чудово захищає від сонця. Восени дерево змінює своє забарвлення, а його листки стають багряними.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж