Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях воду подаватимуть згідно з графіком, доки не ліквідуть аварію на водогоні

Через велику кількість каламутності, намулу вода у резервуарі Біла не придатна для споживання , тому ми не маємо права подавати її у місто Чернівці

Протягом 12 днів майже цілодобово кожен чернівчан задається питанням: "Коли буде вода?". У програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" перший заступник директора КП "Чернівціводоканал" Ярослав Цуркан розповів, коли усунуть аварійні проблеми на станції Попова та почнуть подавати безперебійно воду у місто.
 
 На сьогодні склалася надзвичайно складна ситуація, з 23 червня станція Біла яка працювала і подавала воду з річки Прут вона зупинилася. У зв’язку з великими паводками, атмосферними опадами була порушена дамба у трьох місцях. Вода яка є – з намулом, забруднена вода потрапила у наші резервуари чистої води. У вже дві тижні цілодобово ми працюємо на цій станції, щоб повністю очистити наші галереї від намулу, - Ярослав Цуркан.
 
У резервуарах на водогоні  наразі велика кількість намулу та каламутності і ця вода є не придатною для споживання, тому "Чернівціводоканал" не має права подавати її у місто Чернівці. Також у зв’язку з цим зменшилася кількість води у резервуарах, які знаходяться на станції Попова. 
 
 Поки не будуть усунуті ті аварійні проблеми на станції Попова, де ми подавали воду з річки Прут, то подача води буде й надалі згідно з графіком. Ми працюємо без вихідних, цілодобово, усе, що в наших силах робимо, але цього не достатньо для того, щоб вийти на повноцінний режим водопостачання для наших абонентів, для наших чернівчан, - зазначає  перший заступник директора КП "Чернівціводоканал".


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж