Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Разом з дорогами чернівчани «поховали» рейтинг Каспрука

У Чернівцях активісти провели масштабну акцію протесту проти безгосподарності міської влади

Чернівчани, обурені станом чернівецьких доріг та бездіяльністю мера Каспрука, анонсували на сьогодні проведення масштабної акції протесту. Активісти закликали містян підтримати акцію та принести під Ратушу автомобільні шини, які знищені чернівецькими дорогами та безгосподарністю міської влади.

Зрештою, коли під стіни мерії почали стягуватись сотні чернівчан, за дивним збігом в поліцію повідомили про замінування всієї Центральної площі та будівлі міськради. Миттєво з’явилось понад 300 співробітників поліції, які оточили площу і не пускали нікого до Ратуші.

Стало зрозуміло, що міський голова, побоюючись гніву чернівчан, таким ганебним чином, намагається врятувати хоча б крихти свого рейтингу та зірвати акцію протесту. Не зважали у команді Каспрука ані на те, що для цього в робочий час задіяли кілька сотень правоохоронців, ні на те, що перекрили ряд вулиць та паралізували рух практично усіма центральними вулицями і утворились кілометрові затори. Певно розрахунок був на те, що більшість чернівчан, бажаючих взяти участь в акції протесту, просто не зможуть через затори добратись на Центральну площу. Проте задум провалився.

 

Чернівчани утворили цілу гору з використаних автомобільних шин на початку вулиці Кобилянської. А згодом ще й організували перформанс, під час якого винесли труну, в яку поклали автомобільну шину та під відомий хіт "Coffin Dance” станцювали з труною. За словами організаторів акції, таким чином вони поховали чернівецькі дороги. Проте насправді сьогодні поховали залишки мерського рейтингу Каспрука, - пише видання «Chernivtsi times».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж