Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині із керівниками закладів первинної медичної допомоги області провели нараду

Рівень охоплення щепленнями в області за 5 місяців цього року нижчий, ніж середній в Україні за всіма напрямками вакцинації
Про необхідність збільшити число малюків, що отримали щеплення, ішлося під час наради, яку провела заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак із керівниками закладів первинної медичної допомоги.

Рівень охоплення щепленнями в області за 5 місяців цього року нижчий, ніж середній в Україні за всіма напрямками вакцинації, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Як відомо, через епідемію коронавірусу, на Буковині у березні призупиняли вакцинальну кампанію. Однак у квітні її відновили, тож батькам слід нагадати про важливість щеплень.

Кім того, Наталія Гусак подякувала медикам первинки за злагоджену та ефективну роботу під час поширення COVID-19.
 
Ваша робота із відбору зразків для проведення ПЛР-тестування, спілкування із контактними особами, моніторинг самоізоляції осіб, амбулаторне лікування дали чудовий результат та сприяли тому, що зараз ситуація із захворюваності на COVID-19 в області стабілізувалася, – зазначила заступниця голови ОДА.
 

Водночас вона наголосила на необхідності дотримання у медичних закладах усіх заходів безпеки, які допомагають уберегтися від коронавірусу. Аби нагадати алгоритми захисту під час роботи, для медиків первинки проведуть додаткові навчання.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж