Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт зупинився: вулицю Бетховена розрили, а робітники зникли

Фото: сайт міськради

Чи стане вулиця у центрі міста черговим довгобудом Каспрука?

У Чернівцях почали ремонтувати вулицю Бетховена. Шлях для руху автівок перекрили, бруківку розрили, однак далі працювати підрядник не квапиться. Містяни занепокоєні, аби ця дорога не стала довгобудом, як це раніше було із вулицями Богдана Хмельницького чи Переяславською.

До слова, роботи на вулиці Бетховена проводить той самий підрядник, що уже третій рік не може закінчити Переяславську.

На ремонт вулиці довжиною 160 метрів виділили аж 5 місяців. Проте чернівчани скаржаться, що дорогу тут розрили ще тиждень тому, та ремонтувати її поки ніхто не поспішає. Працівники з’являються тут не часто.

Пресслужба мера повідомляє, що вулицю мають завершити до 1 жовтня, повідомлення про перекриття вулиці було до 15 листопада, а на стенді на початку вулиці зазначено, що ремонт завершать до 31 листопада.

Тож поки чернівчанам залишається лише здогадуватися: чи встигнуть відремонтувати дорогу хоча б до кінця листопада, чи ремонт вулиці Бетховена стане черговою обіцянкою мера Олексія Каспрука, яку не вдалося довести до кінця.

Після того як вчора на вулиці Бетховена побувала знімальна група телеканалу «Чернівецький промінь», довелося вийти з кабінету на об’єкт з інспекцією і меру Чернівців Олексію Каспруку, що буває вкрай рідко. Сьогодні, у супроводі лояльних до міського голови ЗМІ, він відвідав вулиці Бетховена, Переяславську і Руську, де ведуться роботи. Позитивним є і той факт, що сюжет нашого телеканалу змусив мера нарешті звернути увагу на ремонт доріг у місті.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж