Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Стрілецькому Куті амбулаторія отримала авто

Авто отримали у рамках медичної реформи первинної медицини
Нещодавно автопарк Кіцманського центру первинної медико-санітарної допомоги отримав ще 7 сучасних і комфортабельних службових автомобілів «Renault Duster», придбаних в рамках програми оснащення транспортом закладів первинки за кошти державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості.
 
16 липня амбулаторія Стрілецького кута загальної практики сімейної медицини отримали авто. Ключі передали голова райдержадміністрації Олексій Добровольський, голова районної ради Петро Лумей та головний лікар КП «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Мирослав Заліщук. Тож лікарі за будь-яких погодних умов зможуть дістатися до пацієнтів. 

Медична реформа первинної медицини продовжується. Забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Адже нове авто значно полегшить та покращить роботу сімейних лікарів. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини. Про це повідомляє пресслужба Кіцманської районної ради.
 

У Стрілецькому Куті амбулаторія отримала авто

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж