Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

62 автомобіля отримають медичні амбулаторії Буковини

Smart Travel Буковина

На ці потреби з держави виділять 45,5 мільйонів гривень У рамках розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, сільські амбулаторії Буковини дооснастять  сучасними службовими автомобілями. Про це розповів в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк.
 
Передбачено придбання ще 62 одиниць службового автотранспорту.  В цілому, 91 амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Чернівецької області буде забезпечена новими службовими автомобілями на загальну суму 45,5 млн. грн.
 
Також, за словами Юрія Лесюка, для Буковини скерують додаткові кошти на будівництво нових закладів первинної медичної допомоги та капітальний ремонт існуючих амбулаторій. Сума субвенції з державного бюджету складає 137,4 млн. грн. Передбачено, що за ці асигнування проведуть капітальний ремонт у 24 амбулаторіях та збудують 16 нових приміщень для закладів ПМД.
 
Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості також передбачає запровадження на первинній ланці телемедицини. Відповідно, амбулаторії загальної практики – сімейної медицини забезпечать телемедичним обладнанням. Для Чернівецької області заплановано придбання 148 комплектів такого обладнання, вартістю у 15,5 млн. грн.скачать dle 10.5фильмы бесплатно