Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Подзвін за героєм: у Чернівцях вшанували пам'ять двох загиблих бійців

Чоловіки загинули 20 липня 2014 року в бою під Луганськом, прориваючи вороже кільце біля аеропорту
Сьогодні, 20 липня, у Чернівцях відбувся Дзвін Пам'яті за полеглими Героями Олександром Чигриним та Андрієм Василишиним, про це повідомляє волонтерка Галина Абрам'юк.

Про Героїв:
Чигрин Олександр Іванович народився 2 вересня 1993 р. в с. Усть-Путила, Путильський район, Чернівецька область.
Сержант.Командир відділення. 80-а ОДШБр.

Загинув 20 липня 2014 р. в бою під Луганськом, прориваючи вороже кільце біля аеропорту. Разом з Олександром загинув солдат А. Галай.Залишились мати, батько, сестра, брат.

Похоронений в рідному селі. Указом Президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).
 
Василишин Андрій Дмитрович народився 27 липня 1984 р. в с. Дорошівці Заставнівський район Чернівецька область.  Старший сержант. Головний сержант взводу 8-й окремий полк спеціального призначення. Загинув 20 липня 2014 р. під час мінометного обстрілу в районі аеропорту Луганська. Разом з Андрієм загинув старший солдат П. Ільчук. Залишились матір, сестра.
 
Похований у рідному селі.Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно). 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж