Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях 7 дитячих садочків відновлюють роботу з 3 серпня


Перед відкриттям закладів дошкільної освіти буде проведено комісійне обстеження 
29 липня відбулось позачергове засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чернівців. 

Зокрема, комісія вирішувала питання відновлення навчально-виховного процесу в дитсадках міста та забезпечення дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

З 3 серпня у Чернівцях відновиться навчально-виховний процес в закладах дошкільної освіти міста Чернівців та буде забезпечено дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

Як повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради, планується відновити навчально-виховний процесс спочатку в 7 дошкільних навчальних закладах: №2,9,10,30,41,44 та «Берегиня», при наявності у обох батьків довідки про те, що вони зайняті на роботі.
 
Також міське управління освіти буде подавати поетапний графік відкриття інших дошкільних навчальних закладів.

До 1 серпня, перед відкриттям закладів дошкільної освіти, буде проведено комісійне обстеження дошкільних навчальних закладів на предмет їх готовності до прийняття дітей та забезпечення протиепідемічних вимог.

До складу комісії обов’язково включать представників Головного управління Держпродспоживслужби.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно