Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині організують осередок для безкоштовних занять спортом

Такий спортивний простір організують з метою заохочення буковинців до спорту
На Буковині планують організувати осередок для безкоштовних занять спортом. Про це на брифінгу розповів начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Погодін.

В нас виникла ідея з рекомендації міністра молоді та спорту Володимира Гуцая, про те, щоб зробити такий мультифункціональний простір для усіх видів спорту,  які є в нашій області. Також ми хочемо залучати молодь, дітей, батьків, щоб вони могли обрати, які секції можна відвідувати, - начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА.

Також Олександр Погодін запросив усіх прийти на ранкову руханку, яка відбудеться на стадіоні «Буковина» о 9:45. Захід почнеться з руханки, яку проведе кандидат на участь в олімпійських іграх Степан Грекул. Після спортивних вправ, всі бажаючі зможуть спробувати себе у будь-якій із 21 представленій секції.  

До речі, такий захід буде неодноразовий. Ми з Миколою Лобовським вже запланували 5 таких заходів кожної суботи у серпні. Також ми надіслали листи в РДА та ОТГ, щоб вони на своїх локаціях проводили такі заходи, для того, щоб вони збільшували рухову активність усієї Буковини,- Олександ Погодін.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж