Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Замість "пакунка малюка" новонародженим буковинцям видаватимуть грошову компенсацію

Батьки не зможуть отримати компенсацію в готівковій формі
Кабінетом Міністрів України 29 липня 2020 р. прийнято рішення щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (далі – проект) на період з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р. Про це йдеться на сайті Чернівецької міської ради.     
 
Відповідно до проекту запроваджується цільова грошова компенсаційна виплата замість отримання «бебі-боксів» у розмірі 5 тис. грн. на кожну новонароджену дитину, яка перераховуватиметься на поточний рахунок відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приватбанк».
 
Після отримання спеціальної соціальної картки з банківської установи необхідно звернутися в управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) протягом 12 місяців з дати народження дитини з наступними документами:
  • копією свідоцтва про народження дитини; копією паспорта заявника (посвідчення на постійне місце проживання, тощо);
  • копією реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • довідкою з пологового будинку про неотримання «бебі-боксу» в разі народження дитини в 2020 р.
Вищезазначені документи разом з заявою (довільної форми) можна направити поштовим зв’язком або в електронному вигляді. Крім того, в зв’язку з введенням карантину, документи можна залишити в скриньці для документів, розміщених при вході в приміщення управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.
 
Разом з тим, слід звернути увагу, що батьки не зможуть отримати цю компенсацію в готівковій формі. Вони зможуть у безготівковій формі самостійно витрачати кошти протягом року для придбання визначених дитячих товарів у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини, які долучаться до реалізації даного проекту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж