Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій обласній лікарні відремонтують приймальне відділення

За кошти, виділені із кошторису області, планують придбати генератор, який забезпечить подачу кисню у всі відділення обласної лікарні
Під час наради фахівці Департаменту Охорони здоров'я Чернівецької ОДА та управлінці закладу обговорили про надання нових видів послуг та про перспективи роботи обласної клінічної лікарні, про це повідомляє Чернівецька ОДА.
Зараз триває робота над планом розвитку госпітального округу області, тому важливо розуміти, яка роль буде відведена тому чи іншому медичному закладу. Ми, як виконавча гілка влади, готові підсилити обласну лікарню, щоб через деякий час вона стала повноцінною багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування другого рівня.
 
Тому цього року, у рамках зініційованого Президентом України Володимиром Зеленським проєкту «Велике будівництво», передбачено реконструкцію приймального відділення закладу. За кошти державного бюджету для лікарні закуплять ангіограф та комп’ютерний і магнітно-резонансний томографи, – зазначила Наталія Гусак.
Крім того, цього року за гроші, виділені із кошторису області, планують придбати генератор, який забезпечить подачу кисню у всі відділення обласної лікарні. Також поремонтують систему, що постачає кисень у реанімацію.
 
Виконувач обов’язків генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій Цинтар зазначив, що заклад активно готує кадри для роботи з отриманим дороговартісним обладнанням. Також лікарня упродовж наступних кількох років планує значно розширити перелік пріоритетних послуг, які надаватимуть пацієнтам.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно