Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Головний лікар Путильської ЦРЛ не виплачував медсестрам надбавки до зарплат

Кожен медпрацівник повинен отримувати 300% надбавки до зарплати, якщо бере участь у лікуванні хворих на коронавірус На Путильщині головний лікар центральної районної лікарні не виплачував надбавки до зарплат медичних сестер і молодших медичних сестер. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук на брифінгу.

Під час щотижневих виїздів до районів нашої області до мене підійшла група медичних сестер і молодших медичних сестер Путильського району із скаргою, що головний лікар 300 % надбавки заплатив тільки лікарям.
  
Всі ми перебували колись в лікарні, ми маємо такий досвід. Скажіть, будь ласка, фізично найбільше навантаження хто несе на собі? – медичні сестри, молодші медичні сестри, які цілодобово біля хворого. А він (головний лікар) вирішив у такий спосіб зекономити. 300% тільки лікарям, а зекономлені кошти акумулює. Таким чином, сьогодні у нього мільйон гривень на рахунках, - розповідає Сергій Осачук. 

  
Нагадаємо, за ініціативи президента, кожен лікар чи медсестра повинні отримувати 300% надбавки до зарплати, якщо вони задіяні у лікуванні хворих на коронавірус.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж