Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За три місяці «швидка» отримала за роботу із хворими на COVID-19 понад 70 мільйонів гривень

Протягом квітня-червня «швидка» отримала близько 35,2 мільйона
Із 1 квітня Чернівецький обласний Центр екстреної медичної допомоги отримує фінансування через Національну службу здоров'я України. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адмінстрації.

Відтак, виплати для служби зросли. Якщо торік протягом квітня-червня «швидка» отримала близько 32,2 мільйона гривень, то за аналогічний період цього року – 35,2 мільйона.

Також із квітня ОКУ «Чернівецький обласний центр ЕМД та МК» отримує від НСЗУ гроші на лікування хворих із COVID-19. За цим пакетом послуг «швидкій» уже виплатили 70,9 мільйона гривень.

Усі бригади, що працювали із недужими коронавірусом, отримали обіцяну Урядом надбавку у 300%. Крім того, технічному персоналу служби виплатили 250% до зарплати. За ці кошти Центр купував також ліки, засоби індивідуального захисту, дезінфекційні розчини, вироби медичного призначення, пульсоксиметри.

З ініціативи Уряду та Міністерства охорони здоров’я України, із 1 липня фінансування екстреної медичної допомоги зросло на 40%.
Як розповів директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, гроші спрямують на розвиток служби, зокрема, нараховуватимуть найкращим працівникам премії за ефективну роботу. Це спонукатиме людей виконувати свої обов’язки краще та якісніше.

Плануємо також придбати для працівників нову форму – літню та зимову, поремонтувати і купити нове обладнання. Насамперед нам потрібні кардіографи та дефібрилятори, – зазначив Володимир Єленєв.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж