Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Понад 100 мільйонів гривень отримали лікарні Буковини за квітень в межах Програми медичних гарантій

У Чернівецькій області найбільші суми нарахувань за контрактом з НСЗУ отримали Чернівецька обласна клінічна лікарня та Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги
104,6 мільйона гривень виплатила у квітні Національна служба здоров’я України 44 медичним закладам Буковини, які надають екстрену та спеціалізовану допомогу. Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.
 
Такі дані прозвучали під час онлайн-пресконференції керівництва НСЗУ, на якій було презентовано результати перших виплат лікарням за Програмою медичних гарантій та реагування.
 
У Чернівецькій області найбільші суми нарахувань за контрактом з НСЗУ з комунальних закладів отримали Чернівецька обласна клінічна лікарня – 10,8 мільйона гривень, Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги – 8 мільйонів та Буковинський клінічний онкологічний центр – 6,3 мільйона. – Національна служба здоров’я – надійний фінансовий партнер медичних закладів.
 
Ми в повному обсязі і вчасно платимо закладу за надані послуги пацієнтам. І ця фінансова стабільність працює в інтересах пацієнта. Це стосується і первинки, і програми «Доступні ліки», а з 1 квітня – і спеціалізованої допомоги. НСЗУ підтримує збільшення обсягу коштів на систему охорони здоров’я. Проте, виступає за раціональне використання наявних ресурсів. Для того, щоб пацієнти могли отримати якіснішу допомогу. А ефективні лікарні – більше коштів. Кожна гривня бюджету Програми медичних гарантій працюватиме на пацієнта, – зазначила очільниця НСЗУ Оксана Мовчан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж