Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Жодна комісія не має повноважень посилювати карантин у Чернівцях, – Василь Продан

Фото: promin.cv.ua
Ситуацію з карантином у Чернівцях розглянуть на сесії міської ради
У своєму відеозверненні секретар Чернівецької міської ради Василь Продан заявив, що жодна комісія не має повноважень будь-що забороняти у зв’язку з посиленням карантину.

«Обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про заборону роботи на території міста всіх дитячих садочків, ринків, торгово-розважальних центрів, про обмеження руху громадського транспорту, а також про те, що 1 вересня наші діти не підуть до школи.

Жодна комісія – обласна, міська – не має повноважень будь-що забороняти. Це виключно повноваження органу місцевого самоврядування. І саме тому я скликаю позачергову сесію міської ради на 25 серпня на 10:00, вівторок».

Усі чернівчани мають право на роботу, гідне життя, на те, щоб утримувати свої сім’ї, – зазначив Василь Продан.

«Я впевнений, що депутатський корпус прийме правильне, справедливе, виважене рішення на користь усієї громади. Тільки ті обмеження, які будуть прийняті на сесії міської ради, будуть обов’язкові до виконання на території міста Чернівці», – підкреслив посадовець.


Нагадаємо, депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин виступив з критикою нових карантинних обмежень. Заклик не закривати підприємства, школи і дитячі садочки керівник фракції «Рідне місто» розмістив сьогодні в мережі «Facebook».

За словами депутата, «Чернівці повинні працювати», а «діти мають відвідувати школи та садочки».

24 серпня місто Чернівці внесли до так званої «червоної зони» у зв’язку з ростом поширення вірусу COVID-19. Це означає припинення роботи громадського транспорту і залізниці, закриття спортзалів, ресторанів, кафе і непродуктових ринків.

Наміри запровадити жорсткіші обмеження вже викликали хвилю критики на адресу влади. 21 серпня біля стін Чернівецької обласної державної адміністрації пройшла акція протесту батьків і підприємців.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж