Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Освітяни мають прораховувати всі варіанти навчання та трансформувати це в позитивне русло, - Оксана Палійчук

Про забезпечення якісної освіти в нових умовах на телеканалі "Чернівецький промінь" у програмі "Після новин" розповіла начальниця Управління Державної служби якості освіти - Оксана Палійчук.

Начальниця Управління Державної служби якості освіти розповіла, на чому слід ґрунтуватися директорам управлінцям та освітянам аби забезпечити хороший та якісний старт нового навчального року та на яких завданнях слід концентруватися освітянам.
Директори-це ті лідери, від яких залежить наскільки ми зможемо мати оптимальний робочий психологічний комфорт у всіх, перш за все педагогів, яким дуже складно, в батьків, які стикаються з різними особистими проблемами, коли треба підтримати дитину та треба йти на роботу. 
Тому, освітяни сьогодні мають прораховувати всі варіанти навчання та використати дану ситуацію, та намагатись якомога її трансформувати в позитивне русло, наголошує Оксана Палійчук.

Також просить звернути директорам увагу на те, наскільки важливе планування роботи та закликає сильніших педагогів допомагати з питань дистанційного навчання менш компетентним.
Перші тижні в рамках методичної роботи сильніші на рівні школи мають підтягти тих, котрим в цьому напрямку потрібно допомогти»
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж