Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Глибоччині сільські амбулаторії отримали вісім службових автомобілів

Вони слугуватимуть лікарям у селах Тарашани, Тереблече, Синівці, Станівці, Молодія, Багринівка, Карапчів, а також у Глибоці
Вісім службових автомобілів «Renault Duster» отримали сільські амбулаторії Глибоцького району.Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адмністрації.

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак та директор Департаменту охорони здоров'я Олег Чорний вручили ключі від машин керівникам медичних установ. Вони слугуватимуть лікарям у селах Тарашани, Тереблече, Синівці, Станівці, Молодія, Багринівка, Карапчів, а також у Глибоці.

Це сучасні потужні автомобілі, які мають підвищену прохідність. Тож лікарі зможуть швидко діставатися до своїх пацієнтів за будь-якої погоди і стану доріг, – зазначив голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич.
 
Як розповіла директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Марія Мельничук, автівки лікарям були украй потрібні. Дві з них передали амбулаторіям, де у медиків узагалі не було транспорту – у Синівці та Глибоку. Тож лікарям тут доводилося діставатися до хворих пішки, на велосипеді або ж доїжджати власним транспортом. Деякі амбулаторії орендували автомобілі у сільських рад, тож раді отримати власні машини.

Автомобілі, якими користувалися наші лікарі, експлуатуються вже 25 років. Зрозуміло, що це не надто надійні засоби пересування, які часто ламалися. Тому оновлення автопарку було на часі, – пояснила Марія Мельничук.

Придбали автівки у рамках реалізації проєкту «Сільська медицина». Один такий кросовер вартує близько 500 тисяч гривень.

 На Глибоччині сільські амбулаторії отримали вісім службових автомобілів

 

 На Глибоччині сільські амбулаторії отримали вісім службових автомобілів

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж