Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук, Клічук та Другановський поскаржились на відсутність води у місті


Фото: promin.cv.ua
Кандидати в мери Чернівців скаржаться на відсутність води у кранах

Претенденти на посаду міського голови Чернівців Олексій Каспрук від партії "Пропозиція", Віталій Другановський від "Слуги народу" та Роман Клічук від "Альтернативи" у соціальних мережах поскаржилися на відсутність води у кранах.
 
Батагорічний мер Чернівців Олексій Каспрук, під керівництвом якого "Чернівціводоканал" став банкрутом, тепер нарікає на неефективну роботу комунального підприємства.
 
У Чернівцях чергова аварія на водогоні, водозабір Біла не відновлено... місто знову кілька днів без води... Але ж то аварія не в соцмережах... А в якогось водопостачання, - скаржиться Каспрук.
 
Висуванець партії влади Віталій Другановський заявив, що особисто відвідав водозабірну станцію - і був вражений її станом.
 
Я відвідав водозабірну станцію у селі Біла, яка постачає близько 20% води. Побачив морально і технічно застаріле обладнання (станція будувалась ще за часів Австро-Угорщини). Труби Дністровського водогону питної води, які проходять через с. Біла - просто у жахливому стані! Прорив може статися у будь-яку хвилину, - коментує Віталій Другановський.
 
Відсутністю води через аварію обурився і кандидат в мери від партії «Альтернатива» Роман Клічук.
 
Через масштабну аварію на водогоні значна частина Чернівців упродовж двох діб залишилася без водопостачання! Хто несе відповідальність за модернізацію водоканалу? Що зробив Чернівціводоканал за більше ніж 10 років реалізації проєкту? Питання швидше риторичне, тому що проєкт у практичну площину так і не перейшов. На проєктування та супровід проєкту модернізації Водоканалу з 2009 року банк KfW виділив вже понад 7,1 млн євро. Цікаво, що Водоканал вже зробив хоча б з першої стадії проєкту?, - зазначає Клічук.
 
Нагадаємо, через застаріле обладнання та аварійний стан мереж у Чернівцях майже кожного місяця вимикають воду. Чому за 6 років влада не змогла модернізувати підприємство - дивіться в "Репліці" Святослава Вишинського.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно