Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Оперативні співробітники Чернівецького загону затримали пілота-контрабандиста та вилучили літак

В ніч з 11 на 12 вересня порушник 4 рази залітав у сусідню країну, з метою переміщення тютюнових виробів
На Черкащині оперативні співробітники Чернівецького загону затримали пілота та вилучили надлегкий літак типу «Zenith» без бортового номера, що порушував кордон з Румунією в межах Чернівецької області, повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Учора, в ході проведення комплексу оперативних заходів, спрямованих на недопущення переміщення тютюнової контрабанди, вдалося виявити літак «Zenith» та затримати пілота-контрабандиста.
 
Завдяки проведеній оперативній роботі охоронці кордону встановили злітно-посадковий майданчик з якого здійснював незаконні польоти «повітряний контрабандист».
 
Чоловіка оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу «С» виявили на Черкащині в н.п. Хлистунівка. Той якраз повернувся з Буковини, де в ніч з 11 на 12 вересня 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни, з метою переміщення тютюнових виробів.
 
Всі факти протиправних дій пілота прикордонники задокументували за допомогою стаціонарного тепловізора на базі автомобіля «Volkswagen» та приладів для нічного спостереження.
Оперативні співробітники Чернівецького загону затримали пілота-контрабандиста та вилучили літакскачать dle 10.5фильмы бесплатно