Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині підприємцям виплатили 115 мільйонів гривень компенсації у період карантинних обмежень

162 мільйони гривень витратили на оплату 300% надбавки лікарям та медичним працівникам, які доглядають за хворими на COVID-19
Понад 4 тисячі родин, що змушені були залишатися вдома з дітьми та не могли працювати, отримали 37 мільйонів гривень допомоги, про це під час брифінгу повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Також уряд підтримав приватних підприємців, які призупинили роботу. На Буковині 10 тис. фізичним особам-підприємцям та понад 600 підприємствам малого та середнього бізнесу виплатили 115 мільйонів гривень компенсації.
Але найбільше коштів через НСЗУ отримали наші лікарні, їм виділили 242 мільйони гривень. Таких грошей ці заклади не бачили роками, це потужний фінансовий ресурс, і тепер відповідальність за його використання лежить на генеральних директорах, управлінцях медичних установ, – зазначив Сергій Осачук.
162 мільйони гривень із вказаної суми витратили на оплату 300% надбавки лікарям та медичним працівникам, які доглядають за хворими на COVID-19.

Сергій Осачук наголосив, що вихід районів Чернівецької області із «червоної» зони – це спільна відповідальність і робота влади та громадян. Він закликав буковинців не легковажити власною безпекою та дотримуватися карантинних обмежень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж