Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Посадовці керуються не законом, а «лайками» в соціальних мережах, – Вишинський


Фото: promin.cv.ua
Антикорупційні органи «зливають» матеріали незавершених розслідувань

Телеведучий Святослав Вишинський розповів, як у засоби масової інформації «зливаються» матеріали досудового слідства. За словами журналіста, антикорупційні органи роблять це для того, аби без суду «переконати широкі маси у вині фігурантів».

«Ми живемо в час, коли справи навіть не потрібно фабрикувати. Доказами ніхто не запарюється. Достатньо лише звинуватити — та опублікувати в Інтернеті шматочки телефонних розмов. Вуаля — ваша репутація заплямована! Ви відсторонені від посади. Справа на довгі-довгі роки лягає в корумповані суди», — стверджує автор програми «Репліка».

На думку Вишинського, справжня мета — це публічна дискредитація і шантаж фігурантів антикорупційними органами. За аналогічним принципом діяло НАБУ, проводячи обшуки в кабінеті голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна восени 2019 і взимку 2020 років.

«Минає рік, як НАБУ злила в Інтернет досудові матеріали у справі голови Чернівецької обласної ради. За рік його навіть не допитали. З різницею в півроку двічі проводили обшуки, але нічого не знайшли», — обурюється телеведучий.


Нагадаємо, екс-голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук назвав політичним замовленням обшуки в голови обласної ради Івана Мунтяна.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно