Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Виконано 45% із запланованих робіт: у Чернівецькій області активно ремонтують дороги державного значення


Крім того, на Буковині будують три мости – два у Розтоках, що на Путильщині, та один у Маршинцях Новоселицького району

У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на Буковині активно ремонтують дороги державного значення. Нині вже виконано 45% із запланованих робіт, проте пікове навантаження іще попереду. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.
На Буковині проводимо складні роботи. Це, зокрема, будівництво мостового переходу у селі Маршинці Новоселицького району, також непростою є ділянка автошляху Н-03 «Житомир – Чернівці. Йдеться про село Рингач. Частина дороги, яку відновлюємо, стоїть на так званому «пливуні». Ми розробили проєктно-кошторисну документацію, в ній враховано усі фактори для збереження та стабілізації цього відрізку дороги, – розповів виконувач обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області заявив Ярослав Майор.
Зараз в області капітально ремонтують ділянки доріг М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці –Тереблече»; Н-03 «Житомир – Чернівці» на відрізку у селі Рингач Новоселицького району; Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці»; Т-26-06/Н-03/ «Новоселиця – Герца – КПП «Дяківці».
Також триває ремонт на об’їзній дорозі у Чернівцях.

Крім того, на Буковині будують три мости – два у Розтоках, що на Путильщині, та один у Маршинцях Новоселицького району.скачать dle 10.5фильмы бесплатно