Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Із робочим візитом у Чернівцях перебував провідний український кардіохірург Василь Лазоришинець

Лікар презентував перспективи розвитку кардіохірургічної допомоги у регіоні
У Чернівецькій області із робочим візитом перебував директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова Василь Лазоришинець. Він взяв участь у засіданні госпітальної ради, де презентував медичній спільноті Буковини перспективи розвитку кардіохірургічної допомоги у регіоні, повідомляє Чернівецька ОДА.
 
Крім того, Василь Лазоришинець відвідав обласний клінічний кардіологічний центр. Тут завершують розробку проєктно-кошторисної документації для облаштування приміщень майбутнього блоку, де виконуватимуть операції на серці.
 
– Поради провідного українського кардіохірурга у цьому питанні для нас дуже важливі. Все обов’язково буде враховано. Розуміємо, що розвиток цього напрямку потребує значних інвестицій, підготовки відповідних фахівців, розрахунків та вірних управлінських рішень. Але дорогу долає той, хто йде, – написала на своїй facebook-сторінці директорка кардіоцентру Ірина Маковійчук.

 
Вона також подякувала директору Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олегу Чорному, який вважає розвиток кардіохірургії в області одним із пріоритетних завдань.
 
Василь Лазоришинець побував і у обласні клінічній лікарні та проконсультував тамтешніх медиків. У закладі незабаром з’явиться ангіограф – прилад, що дозволяє точно діагностувати серцево-судинні патології. Зараз тут тривають ремонтні роботи та підготовка до встановлення цього обладнання.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж