Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Людвига Цуркан стала новою очільницею департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

У присутності колег вона склала присягу державного службовця Сьогодні, 24 вересня, призначено нову очільницю Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Цуркан Людвигу Павлівну. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

У присутності голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, заступниці голови Ірини Ісопенко, керівника апарату Сергія Нежурбіди та колег, вона склала присягу державного службовця.

Департамент освіти і науки - це ефективний механізм, який має забезпечувати злагоджену роботу усіх навчальних закладів нашої області. Його керівник має бути великим натхненником, координатором та психологом для всієї освітньої спільноти. І пам’ятайте, найцінніше що має держслужбовець - це репутація. Ніхто не має сумніватися у Вашій справедливості, чесності та службовому сумлінні, - сказав Сергій Осачук.

Новообрана директорка Департаменту освіти і науки закінчила Чернівецький національний університет за спеціальністю «Англійська мова». Тривалий період вона працювала на посаді директора Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради. За керівництва Людвиги Павлівни школа неодноразово була визнана однією з найкращих в області.

Так, у 2008 році за результатами атестаційної експертизи освітньої діяльності навчальний заклад отримав свідоцтво з відзнакою. У 2010 році школа стала переможцем Всеукраїнської громадської акції «Флагман освіти України», у 2011 році – «Лідер освіти ХХІ століття». У 2012 році школа включена до банку даних шкіл, які отримали статус гомадсько-активних навчальних закладів. У 2012-2013 навчальному році заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Навчання вищої проби» в рамках проекту «Pt-перспективні технології навчання».

2014 року школа отримала диплом та золоту медаль на V міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти. Інноватика в освіті», 2015 року виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Зіркові ЗНЗ України».

Людвига Цуркан стала новою очільницею департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж