Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Щеплення є дуже потрібними і корисними», – отець Василь Гасинець

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Чернівецький священик розповів про ставлення церкви до імунізації

У Чернівецькій області триває інформаційна кампанія «Вакцинація 2020. Щеплення проти міфів». Так, про ставлення церкви до імунізації розповів отець Василь Гасинець. Повідомляє пресслужба Чернівецької обласної адміністрації.
 
– Побутує думка, що церква забороняє щеплення, але це неправда. Погляд церкви на вакцини дуже позитивний, як і на будь-який лікарський засіб, що служить на добро людині. Особливо якщо мова іде про нинішню ситуацію, у якій опинився світ. Зокрема, вакцина від коронавірусу допомогла б зберегти життя не лише якоїсь конкретної особи, а й принесла б користь суспільству в цілому. Тобто не тільки окрема людина отримає завдяки цьому препарату змогу опиратися вірусу, але й не буде заражати інших, – зауважив священник.

 
Він також наголосив, що щеплення є дуже потрібними і корисними, відмовлятися від них неможна. Це дозволено лише якщо є дуже поважні причини, зокрема коли вакцина може принести організму більше шкоди, ніж хвороба, від якої вона захищає.
 
Нагадаємо, раніше про своє ставлення до імунізації розповів відомий літератор, публіцист та перекладач Олександр Бойченко.скачать dle 10.5фильмы бесплатно