Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях рятувальники проводять перевірки виборчих дільниць


Відповідальним пояснили, як діяти у разі пожежі на дільниці, навчили правил користування первинними засобами пожежогасіння 9 жовтня працівники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС спільно з представниками місцевих ЗМІ провели чергову перевірку місць, де незабаром будуть облаштовані виборчі дільниці до місцевих виборів у місті Чернівці. Повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
 
У процесі перевірки рятувальники звернули увагу осіб, відповідальних за пожежну безпеку, на стан утримання евакуаційних шляхів у приміщенні, справність обладнання протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння, належність відповідної документації.

Також фахівці Служби порятунку пояснили, що у приміщеннях виборчих дільниць повинна бути справна електромережа, не допускається самовільне влаштування додаткових електромереж та застосування несертифікованих електронагрівальних приладів.

Під час перевірки вогнеборці підкреслили, що важливо не захаращувати нічим шляхи евакуації, щоб у випадку пожежі громадяни змогли швидко покинути приміщення.
Окрім цього, відповідальним особам пояснили, як діяти у разі пожежі на дільниці, навчили правил користування первинними засобами пожежогасіння та порядок дій у разі можливих інших надзвичайних ситуацій.
У Чернівцях рятувальники проводять перевірки виборчих дільниць

У Чернівцях рятувальники проводять перевірки виборчих дільниць

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно