Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині виявили 3308 порушень протипожежної безпеки у навчальних закладах

У більшості із закладів відсутні автоматичні системи протипожежного захисту
Управління цивільного захисту населення інформує про те, що територіальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області з 29 березня 2018 року розпочали перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

Перевіркам підлягають 725 зазначених об’єктів: 30 торговельних підприємств, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів, 35 лікувальних закладів та 660 шкіл і дитячих садків. 
За цей період проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 314 закладах, з них: у 301 дошкільному та загальноосвітньому навчальному закладі;  5 закладах охорони здоров'я зі стаціонарним лікуванням, 8 торговельних підприємствах, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 314 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

Протипожежний стан торговельних підприємств (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів

Здійснено перевірку 3 торговельних підприємств та 5 культурно-видовищних і дозвіллєвих закладів. Під час перевірок протипожежного стану зазначених закладів виявлено 164 порушення: на 6 об'єктах відсутня автоматична система протипожежного захисту, на 2 об'єктах необхідно перепланувати шляхи евакуації, 1 будівлю необхідно забезпечити зовнішнім протипожежним водопостачанням, 6 будівель потребують дообладнання первинними засобами пожежогасіння. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 8 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

Подано 1 позовну заяву до Чернівецького окружного адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення експлуатації об'єктів (будівель, приміщень).

Протипожежний стан дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Під час перевірок виявлено 3308 порушень: у 284 закладах відсутні  автоматичні системи протипожежного захисту, на 12 закладах автоматичні системи протипожежного захисту перебувають у несправному стані, у 21 будівлі необхідно перепланувати шляхи евакуації, 106 будівель необхідно обладнати вогнегасниками, 118 будівель необхідно забезпечити зовнішнім протипожежним водопостачанням.
За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 301 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.
Подано 5 позовних заяв до Чернівецького окружного адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення експлуатації об'єктів (будівель, приміщень).

Протипожежний стан закладів охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням

Під час перевірок виявлено 95 порушень: у 4 закладах відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, на 1 закладі автоматичні системи протипожежного захисту перебувають у несправному стані, у 2 будівлях необхідно перепланувати шляхи евакуації, 2 будівлі необхідно обладнати вогнегасниками, у 1 будівлі необхідно відремонтувати внутрішнє протипожежне водопостачання.
За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб.   
     
Управління ДСНС України у Чернівецькій області та підпорядковані підрозділи провели 266 практичних відпрацювань дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у закладах, що підлягають перевіркам. Відпрацьовано заходи з евакуації людей, що перебувають в даних закладах, гасіння умовних пожеж, користування первинними засобами пожежогасіння, пошук та рятування потерпілих та проведено 266 інструктажів на протипожежну тематику. Проведення вищезазначених заходів продовжується.

Також проводять екскурсії учнів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у пожежно-рятувальні підрозділи Чернівецької області.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж