Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

180 тисяч гривень: Чернівецька обласна філармонія переплатила за газ

Суд зобов’язав товариство повернути вказані кошти Безпідставно виплачено понад 180 тисяч гривень бюджетних коштів – на Буковині товариство з обмеженою відповідальністю продало комунальній установі газ за завищеною ціною, про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

За втручання Чернівецької місцевої прокуратури Господарський суд Чернівецької області визнав недійсними угоди, укладені між ТзОВ та обласною комунальною установою «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка», якими було неправомірно збільшено ціну на газ.

Встановлено, що комунальна установа уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю щодо поставки природного газу.

Згодом, сторони уклали ще 8 додаткових угод, відповідно до яких ціну на газ збільшено на 42%, а кількість поставки кубометрів газу – зменшено.

При цьому жодних підтверджуючих документів про вивчення коливання цін на ринку природного газу не виявлено. Внаслідок вказаних порушень з бюджету безпідставно виплачено понад 180 тис. грн. Суд зобов’язав товариство повернути вказані кошти.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж