Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Кельменеччині ФОП продав Управлінню освіти парти за завищеною ціною

Фото: kirovograd24.com
Після підписання договору підприємець суттєво підняв вартість товару Кельменецька місцева прокуратура звернулась до господарського суду Чернівецької області з позовною заявою про визнання недійсними додаткових угод до договору, укладеного між Управлінням освіти Кельменецької РДА та ФОП щодо закупівлі товару. 

Встановлено, що в серпні 2018 року за результатами тендерної процедури Управління освіти Кельменецької районної РДА уклало договір з фізичною-особою підприємцем про постачання учнівських меблів в кількості 348 комплектів (одномісні парти з регулюванням висоти та стільці) на загальну суму понад 346 тисяч гривень.

Однак, менш ніж за тиждень після підписання договору, ФОП звернувся із листом до замовника, в якому відзначив суттєве зростання ціни на шкільний інвентар. За результатами розгляду листа було укладено три додаткові угоди, відповідно до яких ціну одного комплекту учнівських меблів сторонами збільшено на 22,25%. Таким чином, грубо порушуючи вимоги Закону, сторони зменшили заплановану до закупівлі кількість товару на 68 одиниць. Тобто, якщо в основному договорі за 348 комплектів шкільних меблів Управління мало заплатити понад 346 тисяч гривень, то, завдячуючи додатковим угодам, за цю суму було закуплено лише 280 комплектів.

Прокуратура через суд домагається скасування додаткових угод та вимагає від ФОП повернути Управлінню освіти Кельменецької районної РДА безпідставно сплачені майже 70 тисяч гривень за тих 68 одиниць приладдя, які не були закуплені та доставлені в районні заклади освіти.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж