Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екологічна інспекція виявила пристрій з перевищенням радіаційного фону

Складено відповідний акт та оформлено затримку транспортного засобу, що здійснював незаконне перевезення приладу Працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу 13 жовтня здійснили виїзд для проведення радіологічного контролю автомобільного транспорту, затриманого працівниками Державної прикордонної служби України на пункті пропуску Порубне АВ.

Під час здійснення радіологічного контролю затриманого автомобіля державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу виявили джерело – авіаційний прилад компас-високомір АГИ-ІС №070254. За результами вимірювань виявлено та ідентифіковано Радій 226 з потужністю 2,6 мкЗв/год, що є перевищення норм радіаційної безпеки.
 
Складено відповідний акт та оформлено затримку транспортного засобу, що здійснював незаконне перевезення. Службою безпеки України та ДСНС у Чернівецькій області вирішується питання щодо подальшого дій у відповідності до чинного законодавства, коментує Вадим Колегай, заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж