Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях померла волонтерка та активістка Євромайдану Альона Антимійчук

Перестало битися серце головної спеціалістки відділу комунікації з громадськістю Чернівецької ОДА
Заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук повідомив на особистій сторінці у Facebook про смерть головної спеціалістки відділу комунікацій з громадськістю Чернівецької ОДА Альони Антимійчук.

За його словами, чернівчанка померла вчора, 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці.

-Непоправна втрата сьогодні на свято Покрови Пресвятої Богородиці в родині Антимійчук - перестало битися серце нашої дорогої  Альона Антимійчук... Мар'яна Чоловська залишилася без найріднішої кровинки - сестричка Альона вже зможе підтримати її і маму лише з Господнього шляху... Від всіх свободівців області щиро приносимо свої співчуття Мар'яні та її матері... Ми з Вами в цю найскладнішу годину...тримайтеся дорогі наші. – Написав Віталій Мельничук.

Альона була активісткою та учасницею Євромайдану. Сторінка жінки у соціальній мережі розривається від повідомлень близьких, друзів та колег.

-Сьогодні пішла із життя моя сестричка Альонка..... Їй було всього 29... Біль  невимовний ...Відірвало, забрало у мене половину мого серця.... Друзі, усі, хто знав її, помоліться будь ласка за неї.... Вона вас усіх дуже сильно любила, як і неймовірно  любила це життя... Всю інформацію, що стосується поховання я напишу тут, завтра..... Попередньо можу точно повідомити лише одне - поховання і прощання відбудуться у п'ятницю, пише її сестра – Мар’яна Чоловська.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж