Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Новоселиці відбулась презентація та вручення рятувального автомобіля «Fоrd Ranger»

Працівники пожежно-рятувальної частини продемонстрували спеціальні можливості автомобіля
16 жовтня у місті Новоселиця відбулась презентація та вручення спеціального автомобіля «Ford Ranger» типу САРМ-Л, яким у подальшому послуговуватимуться волонтерська пожежна команда Новоселицької об’єднаної територіальної громади спільно із місцевим підрозділом Управління ДСНС для реагування на надзвичайні ситуації в  громаді, повідомляє управління ДСНС України у Чернівецькій області.
 
Дане авто придбано за кошти проекту «Транскордонне співробітництво пожежно-рятувальних служб» в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Автомобіль «Ford Ranger» оснащений цистерною, місткістю 700 літрів, аварійно-рятувальними, гідравлічними та акумуляторними інструментами, верхолазним спорядженням. Тому він може використовуватися для проведення різних рятувальних робіт, залучатися на місце дорожньо-транспортних пригод та, за потреби, використовуватися для гасіння пожеж при ДТП.

Працівники державно-пожежно-рятувальної частини міста Новоселиця спільно з волонтерами місцевої об’єднаної територіальної громади продемонстрували спеціальні можливості цього автомобіля.
У Новоселиці відбулась презентація та вручення рятувального автомобіля «Fоrd Ranger»

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж