Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях третину вуличного освітлення замінять на сучасні LED-ліхтарі

Перший етап модернізації освітлення у місті завершать до кінця року
У Чернівцях реалізовують великий проєкт з модернізації вуличного освітлення у місті, який планують завершити до кінця року.
 
Сучасні LED-ліхтарі замінять на всіх великих магістральних дорогах, як Героїв Майдану, Руська, Головна, Хотинська, а також на багатьох невеличких вуличках. Тобто буде замінена третина всього освітлення у місті, що дасть можливість зекономити до кінця року мінімум 5 мільйонів гривень. Про це в програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

-Чим важливий цей проект -  він не тільки приносить комфорт чернівчанам, коли ти йдеш і бачиш куди ти йдеш, на відміну від того як було 3,5,7 років тому, а воно ще й приносить відразу економію. Тобто, з першого дня встановлення. Та ж сама дорога, вона звичайно приносить економічний ефект, але ти його не можеш порахувати. Звичайно, воно приносить збільшення ділової активності і коли у містян настрій кращий, коли сюди хочуть інвестори приходити, бо є інфраструктура, то ти не можеш порахувати, які це дивіденди в майбутньому. А освітлення воно і комфорт дає одразу чернівчанам і плюс одразу ми бачимо скільки зекономимо на цьому  освітленні. Я думаю, що це мінімум 5 мільйонів гривень до кінця року ми зекономимо на цьому освітленні, - заявив Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж