Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За минулу добу четверо буковинців померли від коронавірусу

 Усі померлі мали важкі форми двобічної пневмонії
За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано п’ять летальних випадків. Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 411.

 

 
▪ 76-річний чоловік, житель Сторожинецького району. Коронавірус у нього підтверджено. Після операції у недужого розвинувся міжпетельний абсцес. Помер у обласній лікарні.
 
▪ Жінка із Заставнівського району, 1942 р. н. Хворіла на COVID-19. Мала також кардіосклероз, серцеву недостатність, цукровий діабет. Померла у Заставнівській ЦРЛ.
 
▪ Чоловік 1955 р. н., житель Кіцманського району, із підтвердженим коронавірусом. Хворів також на ішемію, гіпертонію. Після оперативного втручання мав рубцеву облітерацію стравоходу. Помер у Кіцманській ЦРЛ.
 
▪ Чоловік, житель Сторожинецького району, 1951 р. н. Хворів на COVID-19. Серед супутніх недуг – ішемія, кардіосклероз, серцева недостатність, гіпертонія. Помер у Сторожинецькій ЦРЛ.
 
▪ Чоловік із Заставнівського району, 1954 р. н. Мав підозру на коронавірус. Також хворів на гіпертонію, цукровий діабет, тромбоз судин легеневої артерії. Помер у Заставнівській ЦРЛ.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж