Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вогнеборці Сторожинеччини отримали пожежний автомобіль з Польщі

Великокучурівська громада отримала від пожежної частини міста Бжег пожежний автомобіль «STAR 266»
Продовжуючи добру традицію співпраці з Республікою Польщею, Великокучурівська об’єднана територіальна громада за сприяння голови ОТГ Василя Тодеренчука отримала від Добровільної пожежної частини міста Бжег спеціальний пожежний автомобіль «STAR 266».
 
Вже найближчим часом ним виїжджатимуть на пожежі працівники місцевого пожежно-рятувального підрозділу села Великий Кучурів та добровольці-вогнеборці об’єднаної територіальної громади, котрі з серпня захищають від вогню населення громади.
 
Цей автомобіль сучасніший ніж той, який вже є на озброєні у підрозділі. Колеги з Польщі передали його в повній комплектації, тому його відразу використовуватимуть за призначенням.
 
Для сільської місцевості це надзвичайно важливо, адже місцеві пожежно-рятувальні підрозділи зможуть виїжджати ним на ліквідацію пожеж на території громади одразу при отриманні виклику, не гаючи дорогоцінних хвилин при порятунку людського майна, та не чекаючи рятувальників з районного центру. Нове пожежне оснащення громади покращить протипожежний захист та підвищить рівень безпеки місцевого населення.
Вогнеборці Сторожинеччини отримали пожежний автомобіль з Польщі

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж